Dobrze zaprojektowane z Leroy Merlin

Idea

DOBRZE ZAPROJEKTOWANE z Leroy Merlin to godło, jakim oznaczone zostały produkty zaprojektowane wspólnie przez Leroy Merlin i Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Są to produkty, które charakteryzują się wysoką funkcjonalnością i użytecznością, a ich estetyka nawiązuje do obowiązujących trendów wzorniczych. To produkty dostępne szerokiej grupie klientów, dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań.

Produkty „DOBRZE zaprojektowane” powstały w wyniku połączenia wiedzy i doświadczenia Leroy Merlin Polska w zakresie potrzeb klientów, kompetencji Instytutu Wzornictwa Przemysłowego i kreatywności polskich projektantów wzornictwa, a także w oparciu o potencjał polskich dostawców. Leroy Merlin przygotował blisko 200 produktów – od drobnych urządzeń, jak np. przedłużacz, i niewielkich elementów dekoracyjnych np. doniczka, po wielkogabarytowe artykuły wyposażenia wnętrz, takie jak drzwi.

Leroy Merlin Polska jest pomysłodawcą i inicjatorem współpracy z Instytutem Wzornictwa Przemysłowego. Jest także autorem godła „DOBRZE zaprojektowane”.